İNAL METAL | DELİKLİ SAC | LAZER KESİM | PUNCH KESİM | ABKANT BÜKÜM | GENİŞLETİLMİŞ METAL
HİZMETLER
CNC LAZER KESİM

   CNC Lazer Kesim makinamızla her türlü sac kesim işiniz en hızlı ve kaliteli şekilde yapılmaktadır. Lazer kesim makinamızla kesim ihtiyaclarınızı çapaksız, fire vermeden, kaliteli, zamanında ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız. Lazer kesim makinamzla 25mm ye kadar siyah sac , 10mm ye kadar krom sac, 3 mm ye kadar aliminyum sac kesimi yapılmaktadır.

Profil Lazer Kesim

Profil lazer tezgahımızla, 150 çapa kadar tüm borular ve 150x150mm boyuta kadar her tür profil (kare, dikdörtgen, oval vb.) üzerinde lazer kesim yapabilmekteyiz. Boru ve profil üzerine yazı yazılması, hassas delik delinmesi, farklı şekillerde boşaltmalar yapılması mümkündür. Boru birleştirme yüzeylerinin hassas bir şekilde kesilmesiyle kaynak kalitesi artmaktadır. Bir çok durumda kaynak ihtiyacını ortadan kaldırmak mümkün olmaktadır.

Genişletilmiş Metal

Genişletilmiş Metal tek parçalı yapıya sahip, yüksek dayanımlı ve hafif bir yapı malzemesidir. Çeşitli sac kalınlıklarına uygulanabilirliği birçok alanda kullanılırlığını sağlamaktadır. Piyasada genleştirilmiş metal, gerdirilmiş metal veya baklava delikli sac olarak ta bilinmektedir. Sac kalınlıkları ve göz aralıklarının çeşitliliğinden dolayı pek çok alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Sıvı, hava ve ışık geçirgenliği sayesinde de tercih sebebidir.

Sac Kesim Büküm

Aluminum, St saç, Pirinç, Bakır ve Titanium vb. malzemeleri lazer ile kesme, bükme, kaynatma ve yüzey işlemlerini yapma kabiliyetindedir. Her zaman son teknoloji makinaları, eğitimli çalışanları ve daima güncel kalite belgelendirmeleri ile marketin ve müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu "iyi kalite-iyi fiyat" gerektiren projelerinizde hizmetinizdeyiz.

Kaynak

Kaynak; birbiri ile aynı veya benzer alaşımlı parçaları, malzemeleri veya erime sıcaklıkları birbirine yakın metalleri birleştirmede kullanılan bir yöntemdir. Parçalar ya eritilerek yada basınç altında bırakılarak işlem yapılır. Kaynak sadece metal üzerinde uygulanmaz aynı zamanda Termoplastiklerde de uygulanmaktadır sadece yapılma yöntemi farklıdır. İngilizce de “Welding” olarak tanımlanır.

Delikli Saclar

Yuvarlak delikli saclar, oval delikli saclar, kare delikli saclar ve dekoratif delikli sac çeşitleri ile hizmetinizde.

Cnc Punch

Değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte, sac işleme tezgahları üreticinin ihtiyaçlarını daha seri ve daha hassas yapacak yönde geliştirilmektedir. Bunda en önemli etken CNC dediğimiz bilgisayar destekli kontrol üniteleridir. CNC sac işleme tezgahlarında; seri vuruş (nibbling) hızları, 25.4mm (1'') mesafedeki vuruş hızları, çalışılabilen malzeme kalınlığı ve enerji tüketimindeki azalmalarla ilgili geliştirmeler teknolojinin ne boyutta arttığının en iyi kanıtıdır.